O PROJEKTU

IMG_5307.JPG

Ke šperkům z perliček jsem měla vždy velmi blízko už od dětství. Když jsem nedávno našla svoji starou krabičku plnou zapomenutých korálků, byl to pro mne hotový poklad. S plnou radostí a vzpomínkami na dětství jsem se pustila do výroby prvních náramků, kterýma jsem pak obdarovávala všechny své přátelé. 

 

Po několika měsících práce jsem konečně našla odpověď na každodenní otázku svých blízkých „A co budeš s těma všema náramkama dělat?“ Rozhodla jsem se darovat CELOU ČÁSTKU (bez dph a nákladů na dopravu) za šperky hospici Ondrášek, který se nachází v Ostravě. Pomáhají nevyléčitelně nemocným dospělým i dětem strávit poslední dny v životě důstojně a doma. 

 

Všechny šperky jsou ručně vyráběné z různých perliček české značky Preciosa, japonské Miyuki, pařížské Les perles par Puca nebo taky minerálů, pravých perel a čínských skleněných korálků. Velice dbám na to, aby byl každý komponent ve šperku kvalitní a proto jsem se rozhodla používat výhradně zapínání z nerezové oceli, které je ve zlaté variantě pozlacené. 

 

Budu moc ráda, když budeme všichni sdílet dál radost a zakoupením těchto šperků pomůžeme dál.

 

 

#SDÍLEJRADOST