top of page

O PROJEKTU

IMG_5307.JPG

Ke šperkům z perliček jsem měla vždy velmi blízko už od dětství. Když jsem nedávno našla svoji starou krabičku plnou zapomenutých korálků, byl to pro mě hotový poklad. S plnou radostí a vzpomínkami na dětství jsem se pustila do výroby prvních náramků, kterýma jsem pak obdarovávala všechny své přátelé. 

Po několika měsících práce jsem konečně našla odpověď na otázku svých blízkých „Co budeš s tolika šperky dělat?“ Rozhodla jsem se udělat speciální kolekci šperků, ze kterých CELOU ČÁSTKU (bez DPH a nákladů na dopravu) pošlu ostravskému hospici Ondrášek. Pomáhají nevyléčitelně nemocným dospělým i dětem strávit poslední dny v životě důstojně a doma. Za bezmála rok a půl jsme poslali přes 200.000 Kč na jejich účet pomoci. Celou kolekci šperků naleznete zde.

Všechny perlové a perličkové šperky jsou ručně vyráběné z různých perliček české značky Preciosa, japonské Miyuki, pařížské Les perles par Puca nebo taky minerálů, pravých perel a čínských skleněných korálků. Velice dbám na to, aby byl každý komponent ve šperku kvalitní, a proto jsem se rozhodla používat výhradně zapínání z nerezové oceli, které je ve zlaté variantě pozlacené. 

Pro svou značku pečlivě vybírám kolekci náramků a prstenů z nerezové oceli. Osobně se starám o to, aby každý kus splňoval nejvyšší standardy kvality. Chápu, jak důležité je udržet nádherný zlatý vzhled i po několika měsících nošení, včetně sprchování. Proto pečlivě vybírám komponenty, které jsou vysoce kvalitní a odolné, a které si udrží svůj zářivý vzhled. Můžete se spolehnout na to, že šperky, které zde najdete z nerezové oceli, budou nadále zářit a těšit vás svou výjimečnou krásou po mnoho měsíců.

The Aura Collection

 

Od mala jsem vždy na cestách vyhledávala zajímavé obchody, kde se prodávaly perličky a korálky různých druhů. Tato záliba mě neopustila ani v dospělosti a mé první kroky v cizí zemi vždy míří k těmto místům. První šperky pod názvem „the Aura Collection“ vznikly z minerálů a korálků pořízených z Barcelony a Izraele. A právě v Izraeli jsem našla cenné korálky ve starém městě Jeruzaléma, kde je kousek od Zdi nářků prodával prodavač ve svém malém obchůdku.  Věřím, že si kameny nesou speciální energii, která je svým místem pověstná a předají tuto energii dál. Šperky jsou doplněný pravými perlami a každý kousek je originál, vyrobený pouze jeden.

#SDÍLEJRADOST

bottom of page